A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nconsult/domains/n-consult.pl/public_html/szkolenia/ci_system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Niedzwiedzkik Consulting - we care about your English!
Jesteś na: Strona główna / O firmie

O firmie

Zaloguj się

Kim jesteśmy?

 
Niedzwiedzki Consulting oferuje Państwu usługi w zakresie indywidualnych bądź grupowych szkoleń dla pracowników oraz kadry zarządzającej oparty o przejrzyste warunki współpracy oraz planowe osiąganie celów w zakresie rozwoju językowego. Nasze kursy przygotowywane są każdorazowo dla klienta zgodnie z krótko- i długoterminowymi celami jakie Państwo sami określacie.

Jako firma od 2011 roku nieprzerwanie wspieramy naszych klientów w realizacji ich założeń i strategii rozwoju kompetencji językowych. Wykorzystujemy do tego m.in. w zakresie Business English nasze doświadczenie zbierane w korporacjach, firmach międzynarodowych, studiach MBA oraz wielu latach współpracy z dynamicznie rozwijającymi się firmami i instytucjami.

W naszym zespole są filolodzy z minimum 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu w firmach i instytucjach.


Co robimy?

Przede wszystkim zajmujemy się szkoleniami typu in-company przeprowadzanymi w siedzibie naszych klientów. Nasze kursy są każdorazowo indywidualnie przygotowywane w oparcie o wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz szczegółowe rozpoznanie potrzeb klienta. 

Wybór dobrego trenera językowego dla tych, którzy stawiają na rozwój to klucz do sukcesu. Wyznając te zasady stawiamy na przejrzystą i długofalową współpracę.

Masz pytanie?